info@estepowerclinic.com +90 534 630 94 05 +90 533 596 11 23
Este Power Clinic  - Hizmet - Ameliyatsız Yüz Germe UygulamalarıAMELİYATSIZ YÜZ GERME UYGULAMALARI

Ameliyatsız yüz germe, cerrahi yüz germe işlemlerine alternatif ameliyatsız tedavi yöntemlerine denir.

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamaları Nelerdir?

Kilit Askı Ameliyatsız Yüz Germe

Kilit askı, ameliyatsız yüz germe işlemlerinde kullanılan yeni bir tekniktir. Oldukça esnek, kopmayan ve erimeyen bu özel ipler, yüz ve boyundaki sarkmaları toparlar. Kırışıkları giderir. Esnek yapıdaki ipler, kişilerde ifade bozukluğu yaratmaz. Üstün tutunma özelliği sayesinde vücut dokularına uyumludur. “Kilit Askı” yöntemi ile 4-6 yıl kadar etkili olabilmekte ve yüzdeki doğal ifadenin korunabilmesi amaçlanmaktadır.

Focus Ultrason İle Yüz Germe

Yüz çevresinde ve boyun bölgesinde sarkma meydana gelen herkese uygulanabilir.

Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Ultrason (HIFU), cildin kendini doğal yoldan iyileştirmesi yöntemini kullanır ve cildin derin tabakalarına fokuslanmış termal enerji ulaştırarak yeni kollajen üretimini uyarır. 30 - 45 dakika süren tek seanslık uygulamayla, ciltte güçlü bir sıkılaşma ve gençleşme etkisi yaratır. Bir ay sonra etkileri görülmeye başlar.

Thermage ile Yüz Germe

Radyo frekansı enerjisi ile deri altı bağ dokusunu oluşturan kollajen ve elastin bantlarının ısıtılmasını ve sıkıştırılmasını sağlamaktadır. 30-60 yaş arasındaki kadınlar ve erkekler için uygundur. En önemli özelliği tek seansta yüz ve vücutta ameliyatsız germe sağlamasıdır.

Sıvı Yüz Germe

Lokal anestezi altında klinik ortamında uzman hekim tarafından gerçekleştirilen bir uygulamadır.  Cilt ve cilt altı doku ile tamamen uyumlu bir molekül olan ‘hyaluronik asit’ içerikli dolgu maddelerinin kişiye özel kombinasyonları ile tüm yüz bölgesine tek seferde gerçekleştirilir. İşlem sırasında çok hafif ağrı hissedilebilir. 30 dakika - 1 saat arasında uygulanabilen yöntemin etkisi 1,5 - 2 yıl arasında sürmektedir.

Altın İğne Uygulaması

Altın iğne, ameliyatsız yüz germe, cilt gençleştirme ve leke tedavisi olarak da uygulanabilmektedir. Deri altına mikro iğnelerle ısı verilerek müdahalede bulunulduğundan, altının iletkenliği sayesinde doku bozulmadan uyarı yapılmış olur ve derinin kendisini yenilemesi için kollajenler harekete geçer.

Tek seansta; özellikle el, boyun ve dudak çevresi kırışıklıklarında oldukça başarılı sonuçlar veren uygulama, yaz dahil yılın dört mevsimi uygulanabilmektedir.

 

 

Endopeel

Boyun, elmacık kemiği, el, kaş, göz çevresi, dudak, dekolte, selülit tedavisi, kasık germe, popo kaldırma gibi birçok yaygın kullanım alanı olan Endopeel yönteminde, karbolik asit ve yer fıstığından elde edilen esterifiye yağ asitlerinden oluşan doğrudan kas içine enjekte edilmekte, cerrahi müdahale gerektirmeden ve mimikleri dondurmadan kişinin doğal yollarla kırışıklarından kurtulması sağlanmaktadır.

Enjekte edildiğinde peeling etkisi içten başlayarak dışa doğru ilerler. Bu özelliği sayesinde yüz gerilirken cilt yenilenir ve sıkılaşır.

Dolgu Uygulamaları ile Yüz Germe

Kırışıklıkları, çizgileri doldurmak, yaşla birlikte kaybedilen hacmi geri kazandırmak, yüzünde gölgeli ve yorgun bir görünüm yaratan girintileri yumuşatmak ve dudaklara daha eksiksiz bir görünüm vermek için kullanılmaktadır. Dolgu uygulamaları 6 aydan 2 yıla kadar sürdürebilmektedir.

Yüz Mezoterapisi

Yüz ve boyun çizgisi gibi yaşlanma belirtilerinin bulunduğu bölgelere, cildin yapı taşları olan vitaminler, mineraller ve amino asitlerden oluşan zengin bir formül sağlayan bir mikroenjeksiyon yöntemi ile uygulanmasıdır. Bu yaşlanma karşıtı bakım, ciltteki kan dolaşımını düzenler, cildin elastikiyetini sağlayan, lekeleri aydınlatır ve cilt tonunu iyileştiren elastin ve kollajen üretimini arttırmaktadır.

Yüz mezoterapisi başlangıçta 4-5 seans olarak uygulanmaktadır. Seansların 14 günde bir tekrar edilmesi gerekmektedir. Seans sayısı ve uygulama aralığı cildin durumuna, hastanın yaşına ve uygulanma amacına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germede Ultherapy

Cildin sarkması, yüz, boyun ve göğüsteki kırışıklıklar ve kaş bölgesinin sarkması gibi yaşlanma belirtilerine karşı kullanılır.

Ultherapy, kollajen rejenerasyonunu desteklemek için doğru sıcaklığı kullanarak odaklanmış ultrason enerjisine sahip cildin altındaki alanları hedefler. Aplikatörden gelen ısı enerjisi, üç katmanı etkileyen farklı derinliklere yöneliktir

 

VShape

Cerrahi olmayan en iyi yüz gençleştirme teknolojilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Kollajen liflerini cildin daha derin katmanlarında ısıtmak suretiyle VShape, cildin önemli ölçüde gerilmesini ve sıkışmasını sağlamakta, elastiklik kaybına karşı savaşır ve destekleyici dokuların geri kazanılması işlemine neden olmaktadır.

ClearLift Lazerle Yüz Gençleştirme

ClearLift cilt gençleştirmede kullanılan bir lazer teknolojisidir.  Cilt tedavi ve yapılandırma uygulamalarına ve yüz germe işlemlerine alternatif olarak zarar görmüş, tahriş olmuş deriyi yenileme yöntemidir.

Uygulamalar ortalama 20 dakika sürer. 3 ile 5 seans ClearLift kullanmak genellikle etkili sonuçlar almak için yeterlidir. Uygulama 3 ile 4 hafta ara ile yapılır.

 

Scarlet S Fraksiyonel Radyofrekans ile Yüz Germe

Fraksiyonel mikro iğneli radyofrekans cihazıdır. Ameliyatsız yüz gençleştirme de kullanılan son teknoloji bir cihazdır. Özel tasarlanmış, mikro iğnelerle elektriksel uyarımlar yapılarak cildin altındaki kollajen lifler uyarılarak derinin yenilenmesi sağlanır.

 

İple Yüz Germe

İple yüz germe yöntemi ameliyatsız lokal anestezi ile yapılan bir cilt germe tekniğidir. Kısa süreli bir işlemdir; yaklaşık 30-45 dakika kadar sürer.

Alerji yapmayan polidiaksanon iplerin ince uçlu iğneler yardımıyla cilt altına birbirleri ile çapraz bir konumda olacak şekilde enjekte edilmesi ve bir ağ gibi yerleştirilmesi esasına dayanır. Bu şekilde elastikiyeti azalmış cilt ve cilt altı dokuların yeniden yapılandırılması sağlanır. İple yüz germe yönteminin temelinde, azalan kollajenin yerine, derinin tekrar kollajen üretmesine teşvik edici bir mekanizma yatmaktadır.

Sürecin etkileri ise bir ila iki ay içinde son halini almaktadır.

 

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları

Ameliyatsız yüz germe fiyatları, her uygulama için farklıdır. Kişiye özel oluşturulan yüz gençleştirme protokolleri farklı işlemler içerir, seans sayıları değişiklik gösterdiğinden, uygulama fiyatları da birbirinden farklıdır. Bu nedenle detaylı ameliyatsız yüz germe işlemleri ücretleri hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.