info@estepowerclinic.com +90 534 630 94 05 +90 533 596 11 23
Este Power Clinic  - Yönetim Kurulu
Songül Demir; 28.07.1982 tarihinde Bolu ilinin Seben ilçesinde dünyaya geldi. Babası Musa Demir inşaat işçisi, annesi Seher Demir ev hanımıydı. 5 Çocuklu bir ailenin 4. Çocuğu olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Bolu’nun Seben ilçesinde tamamladı. 

 

Lise eğitimini Bolu merkezde Bolu Atatürk Lisesi Yabancı Dil Bölümü’nde ( Süper Lise) tamamladı. Üniversiteyi kazandıktan sonra İzmir’e taşındı. Ege Üniversitesi Ebelik bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Ebelik Alanında yüksek lisans eğitimi aldı. Eğitim ve öğretim hayatı başarılarla dolu geçti. Her zaman okulun en başarılı öğrencileri arasında yer aldı. Dürüst, çalışkan ve olgun kişiliği ile her zaman örnek gösterilen bir öğrenciydi.

 

Üniversite hayatından sonra; meslek hayatına başladı. Aynı yıllarda yüksek lisans eğitimi aldı. Özel hastanede yönetici hemşire pozisyonunda gece vardiyasında çalıştığı dönemde; aynı zamanda Ege Üniversitesi’nde okutman olarak görev yaptı. 2006-2008 yılları arasında hem eğitim hem de iş hayatını devam ettirdiği yoğun süreçten sonra 2008 Aralık ayında İstanbul’a taşındı.

 

2008 yılında İstanbul’da hemşire olarak başladığı Özel bir Hastane Grubu’nda 2009-2011 yılları arasında süpervizör olarak görev yaptıktan sonra; 2011 yılında Hemşirelik Hizmetleri Direktörlüğü görevine atandı. 2011-2020 yılları arasında Hemşirelik Hizmetleri Direktörü olarak devam ettiği görevinden kendi şirketini kurmak için ayrıldı. 14 yıllık meslek hayatının büyük çoğunluğunda yönetici hemşire pozisyonunda çalıştı.

 

2020 yılında rahmetli annesinin adını yaşatmak amacıyla Sehergül Sağlık Danışmanlık Turizm Reklam Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti şirketini kurdu. Sağlık alanında VIP ( Kişiye Özel Hizmet) hizmet anlayışıyla yurt içi ve yurt dışından gelen hastalara bireysel danışmanlık vermek amacıyla Estepower Clinic’in temellerini attı. Hastalara sunulan sağlık hizmetinin kişiye özel olmasına inanan Songül Hanım; eğitim hayatındaki zorunlu stajları haricinde devlete bağlı sağlık kurumlarında görev yapmadı.

 

Songül Demir’in sağlık kökenli olması, uzun yıllar sağlık alanında deneyimli olması ve sağlık sektöründeki tüm ihtiyaçlara hâkim olması nedeniyle ilerlemesi kolay oldu. Sağlığın her alanına hakim olan Songül Hanım; şirketin temellerini atarken estetik, güzellik ve saç ekimi alanlarına yöneldi. Sağlık ve estetik alanında hizmet veren şirketi; estetik/plastik cerrahi, saç ekimi, obezite ameliyatları, diş estetiği ve boy uzatma ameliyatları alanında tüm dünyaya hizmet vermektedir. Estepower Clinic sağlık sektöründe sağlık turizmi yapan şirketler arasında VIP Hizmet anlayışı ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkmıştır.

 

Songül Hanım inanmak başarmanın yarısıdır felsefesi ile hareket etmiş ve inandığı değerler uğruna her zaman savaşıp mücadele etmiştir. Hayatı boyunca kendi kişiliği ve yaptığı işiyle çevresindeki herkese güven veren Songül Hanım bu güveni markası içinde oluşturmuştur. Alanında en güvenilir marka ve örnek bir model olmak konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Songül Hanım; son teknoloji kullanılarak en üst düzeyde verdiği sağlık hizmetini dünyaya sunarken; Türk kültürü ve tarihinin dünyaya tanıtılmasına aracı olmaya devam edeceğini belirtti.